Who's behind that website? Ask us!

telegrafi.com - Telegrafi Visit site

telegrafi.com

Title: Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e fundit Shqip

Description: Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.

Created: 27 November 2006

Expires: 27 November 2018

Owner: Gentian Lluka Telegrafi - Portal Informativ

Related searches: Agjencia E Lajmeve Noa

Whois
Domain Name: TELEGRAFI.COM
Registry Domain ID: 686986545_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Update Date: 2013-05-31T17:20:10Z
Creation Date: 2006-11-27T12:50:19Z
Registrar Registration Expiration Date: 2018-11-27T12:50:19Z
Registrar: GoDaddy.com, LLC
Registrar IANA ID: 146
Registrar Abuse Contact Email: abuse@godaddy.com
Registrar Abuse Contact Phone: +1.480-624-2505
more
Related sites